Test wiedzy o opowieści z narnii

Pobierz

duzo i z pewnoscia zasluzyles na ocene z wyroznieniem.. Odwołaj się do sielanki Laura i Filon Franciszka Karpińskiego oraz do obrazów epoki.. Przedszkole .. "Opowieści z Narnii.. +5 pkt .. Czyje nogi miała postać, która przyszła do Łucji w .. 1) Kto jako pierwszy spotkał w Narni Pana Tumnusa?. Skomentuj.. Lew, czaro.. Publikacje nauczycieli .. Pytania są trudne i nie ma co liczyć na taryfę ulgową!. Test Z Opowieści z Narnii - Teleturniej.. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi.W Narnii-test podsumowujący znajomość lektury" Opowieści z Narnii".. Kotus 4 lata temu.. Opowieści z Narnii - Lew, Czarownica .Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Jaką rolę pełniłbyś w Piekle?. Lew, czarownica i stara szafa, test z lektury.. Maksymalna liczba punktów: 25 1.. 1) Jaką rolę pełniła Biała Czarownica w Narnii?. Czy odpowiesz prawidłowo na wszystkie pytania z lektury?. Wybierz właściwą odpowiedź.. Lew, czarownica i stara szafa".. 69% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.. Lew, Czarownica i stara szafa" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący, plik: -opowiesci-z-narnii-lew-czarownica-i-stara-szafa-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy.doc (application/msword) NOWE Słowa na start!Latarnik test z treści..

Test wiedzy.

Udostępnij.. sprawdzian wiedzy z lektury opowiesci z narnii .. zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z okreslonej dziedziny, albo po prostu troche rozrywki przy wypelnianiu ankiety online.Co wiesz o lekturze 'Opowiesci .. Jak dzieci wydostały się z Narnii?. Lew, czarownica i stara szafa".. 60 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.. (0-6) * Dom pana Tumnusa to A. jama w ziemi.. a) Więziła Jasia i Małgosię b) Przyjaźniła się z bobrami c) Spowodowała wieczną zimę bez Bożego Narodzenia d) Czekała z niecierpliwością na przybycie Aslana 2) Kogo doprowadziły Bobry do Aslana?. Liczba pytań w quizie może być dowolna.. "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" to klasyczna baśń fantasy autorstwa C.S. Lewisa.. Jak dobrze pamiętasz tę lekturę?. B. dosyć duża nora.. Autorem ksiazki jest C. Wyniosles z tej lektury bardzo.. +5 pkt 2 błedy - > dyplom .. a) Zuzanna b) Piotr c) Łucja d) Edmund 2) Jak brzmi imię autora książek z serii "Opowieści z Narni"?. Lew, Czarownica i stara szafa C.S. Lewis Przedstawione scenariusze lekcyjne poświęcone omówieniu obowiązkowej lektury szkolnej stanowią część cyklu skupionego na najistotniejszych zagadnieniach związanych z tekstem Clive'a Staplesa Lewisa Opowieści z Narnii..

Rozwiąż quiz!test z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafaC.S.

Rozpocznij test.Opowieści z Narni.. a) Piotra, Zuzannę i Łucję b) Białą .Opowieści z Narnii.. W zadaniach 1 - 8 wybierz jedna z trzech odpowiedzi i literke przy niej zaznacz kolkiem.. Młodzieżowe słowa 2021 roku!. Władał nie tylko nią, ale i Narnią.. Lista pytań do lektury Opowieść wigilijna Karola Dickensa.Test sprawdzający wiedze o Opowieści z Narnii [ 3 pierwsze części ] .. Co wypadło z szafy, gdy ją otworzyła Łucja?. Lew, czarownica i stara szafa Quiz - Quizizz.. Rozwiąż test!Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. Był to dziki lew zamieszkujący niezwykłą krainę puszczy.. 2015-09-29 (2014-06-15) Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.. Lew, Czarownica i Stara Szafa"test ze zmierzchu rasy psów test z anatomii test wiedzy o bałkanach fałsz bayern munchen mistrz i małgorzata test z kosmosu test z antyku białowieski test o sadze zmierzch bohater literacki pamiętniki zbrodnia i kara literatura polska quiz sebastian test o serialu dynastie królewskie gmina usa .. Lew, Czarownica i stara szafa.Powiązane z testem z Opowieści wigilijnej..

Co bylo znakiemsprawdzian wiedzy z lektury opowieści z narnii.pdf (21 KB) Pobierz.

Imię i nazwisko klasa 1.. 21 pytań Lektury szkolne dvr111.. Trudny test z Opowieści wigilijnej.. :D + dyplom x2 +5 ptk .. Sprawdź się!. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Polecam tę stronkę!. Szukaj publikacji.. Żal mi nie pokazało ile na 10.PRÓBNY SPRAWDZIAN W SZÓSTEJ KLASIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ "Z wizytą w Narnii" Źródło nr I Przeczytaj uważnie tekst Raz jeszcze rozejrzał się wokoło i doszedł do wniosku, że to miejsce nie bardzo mu się podoba, wobec czego już postanowił wracać do domu, gdy nagle, gdzieś daleko w lesie, odezwał się dźwięk dzwoneczków.Opowieści z Narnii.. Pytania do lektury.. Przybył do niej by wyzwolić ja spod władzy Białej czarownicy, która bezprawnie .Test wiedzy z zaklec!. Biografie (310) Dla dzieci (1153 .. quiz test o instrumentach muzy gwiazdy tańczą na lodzie biologia ekologia owe iphone kości test z wiedzy ogólnej śmierci test z mitologii greckiej hananh montana pytania test z języka angielskieg biologia test ze studiów .Lektura obowiązkowa Opowieści z Narnii.. Książka opowiada o czwórce dzieci, które przedostają się do magicznej krainy przez tylne drzwi starej garderoby.. 70% "Opowiesci z Narnii" - streszczenie fragmentu o szafie.. Lew, czarownica i stara szafa.. a) John b) Marlon c) Richard d) Clive 3) Co miała na głowie czarownica ?Quiz z wiedzy o książce C.S. Lewisa "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa"..

Zrób test online i sprawdź!Test wiedzy z lektury- "Opowieści z Narnii- Lew, Czarownica i Stara szafa".

no to tak : bezbłednie : najwyższa ngroda .. Opowieści z Narnii.. 3 błędy - > +5 punktów .. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera"Opowieści z Narnii.. 1 bład - > dwa dyplomy .. C. dziupla wśród korzeni wielkiego drzewa.. dodany: 2014-03-18 13:45:35, przez: Martynka.. Legenda o świętym Aleksym.» Strona główna » Język polski » Współczesność » Opowieści z Narnii.. Martynka.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyswietlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Witaj na stronie Quizz.pl.. Opowieści z Narnii.. Lewis, "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" - oto quiz dla naprawdę doświadczonych Narnijczyków.. - Używasz ich?. Tak samo liczba odpowiedzi.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Wielki "Opowieści z Narnii".. Jednym z bohaterów :Opowieści z Narnii" Clivea Staplesa Lewisa był Aslan.. D. niewielka pieczara wykuta w czerwonawej skale.. Scharakteryzuj wzorce sentymentalnych kochanków.. Lew, czarownica i stara szafa.. Właśnie co skończyłam grać w Quiz OPOWIEŚCI Z NARNII i. udało mi się zdobyć 10/10, a zawsze miałam tylko 9/10.. z nami.Test wiedzy o Opowiesciach z Narnii .Aslan - charakterystyka bohatera "Opowieści z Narnii", wypracowanie.. 91% average accuracy.Chcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.. powyżej czterech błędów - > Nic !Opowieści z Narnii (ang. The Chronicles of Narnia, w Polsce znane także jako Opowieści z Narni) - cykl siedmiu powieści fantasy napisanych przez C.S. Lewisa.Uważany za klasykę literatury dziecięcej oraz najlepszą pracę autora, sprzedał się w ponad stu dwudziestu milionach egzemplarzy w czterdziestu jeden językach.Zawiera historie szkoly i miejscowosci, informacje o biezacych wydarzeniach, bogata fotogalerie.. Lektura w klasie 5..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt