Kurs komputerowy dla seniorów katowice

Pobierz

Już dziś zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.. Kierowany jest w szczególności do osób, które do tej pory nie miały większego kontaktu z komputerem.. - 12.30) i w Kostuchnie (poniedziałek, 11.. Z tego powodu oferta naszej firmy obejmuje kursy komputerowe dla seniorów z Katowic, a także okolicznych miejscowości.jesteś osobą w wieku 50+ Kurs obejmuje wszystkie podstawowe działania związane z obsługą komputera, od włączania po obsługę podstawowych programów komputerowych.. Kursy w Katowicach rozpoczną się 19 listopada br. Akademia e-Seniora cieszy się niesłabnącym powodzeniem.Kurs komputerowy w Twoim domu w Gorzowie Wielkopolskim Formuła naszych kursów komputerowych dla seniorów - podobnie jak sama obsługa komputera podłączonego do internetu - z założenia pozwala osiągnąć komfort przy jednoczesnej oszczędności czasu, bez wychodzenia z domu.Katowice: Szkolenia i kursy komputerowe - Edukey Paulina Lewandowska, Oceanic SA Szkolenie uważam za bardzo udane, prowadzący w sposób prosty i cierpliwy tłumaczył zagadnienia, bardzo efektywnie przyswoiłam wiedzę.. Obsługa komputera.. Dodatkowe 5% rabatu na kursy i szkolenia - promocja łączy się z aktualną promocją na stronie www organizatora.. Każdy kurs niemieckiego Katowice jest oferowany przez specjalistyczną firmę szkoleniową, posiada własny opis programu, warunków .Szkolenie kurs językowy, jzyk woski w Katowicach: Kurs języka włoskiego dla seniorów: Każda wielka podróż zaczyna się od pierwszego kroku..

Wybranie firmy od szkoleń komputerowych może okazać się dużym wyzwaniem.

Warsztaty komputerowe ("Podstawy Obsługi Komputera" - 8h, "Obsługa Internetu i Portali Społecznościowych" - 8h, "Edycja i tworzenie tekstu - Obsługa Programu WordPad" - 8h).. Poruszę zagadnienia poruszania się po internecie i na co zwracać uwagę.. Dzięki tej wiedzy będziesz potrafił(a) samodzielnie skorzystać ze zdobytej wiedzy.. U nas dostepne są kursy komputerowe dla osób starszych (seniorów) jak a także dla osób młodych , które chcą podszlifować swoje umiejętności komputerowe lub .Podstawy Obsługi Komputera - dla Seniorów i Nie Tylko - Szkoły Effekt Katowice Celem szkolenia jest nabycie umiejętności praktycznej obsługi komputera w stopniu podstawowym Na kursie każdy nauczysz się podstawowej obsługi komputera, która jest niezbędna do swobodnego używania go w życiu codziennym Program szkoleniaObsługa komputera i Internetu dla Seniorów ..

J... Zainstaluj najnowszą przeglądarkę, aby móc w pełni korzystać z możliwości serwisu.Kursy online dla seniorów - obsługa smartfona i internetu.

Wygodne kursy komputerowe on-line, które odbędziesz z Twojego domu w Szczecinie Nie masz czasu dojeżdżać na lekcje?Kurs komputerowy dla seniorów, emerytów i rencistów oferowany jest osobom starszym, które chciałyby opanować samodzielną obsługę komputera.. - 12.30).Wolontariusze z firmy Ericsson poprowadzili kursy komputerowe dla seniorów z Ochoty eSenior Wolontariusze z firmy Ericsson poprowadzili kursy komputerowe dla seniorów z Ochoty - Klub Senior Cafe Zarejestruj sięKursy języka niemieckiego w Katowicach są adresowane zarówno do słuchaczy początkujących, na średnim lub zaawansowanym poziomie znajomości języka oraz dla przedstawicieli różnych specjalizacji.. Śląskie dla .Rozpoczyna się kolejna edycja kursów internetowych dla seniorów organizowanych w ramach Akademii e-Seniora UPC, programu odpowiedzialności społecznej, którego celem jest walka z wykluczeniem technologicznym..

Zapraszamy na BEZPŁATNĄ lekcję komputerową dla seniorów i nie tylko - ON-LINE (NAUKA ZDALNA) albo w naszej siedzibie, u ucznia w domu lub w jego firmie.

Prowadzimy je przez 5 dni w tygodniu w godzinach - także w wakacje, ferie.Kurs Komputerowy dla Seniorów., Katowice.. Wszystkie zajęcia odbędą się w formule online - bez wychodzenia z domu.. Doskonale wiemy, że cierpliwość to klucz do sukcesu!. Szkolenie zgodne z planem, spójne.Kalendarium wydarzeń dla dorosłych w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Katowicach Warsztaty Umiejętności dla seniorów 322-546-098Warsztaty komputerowe ("Podstawy Obsługi Komputera" - 8h, "Obsługa Internetu i Portali Społecznościowych" - 8h, "Edycja i tworzenie tekstu - Obsługa Programu WordPad" - 8h).. Zainteresowane kursami osoby prosimy o indywidualne wypełnienie formularzy zgłoszeniowych (zawarte są w treści maila poniżej).. Kurs jest dostosowany do osób starszych, które chcą w krótkim czasie i komfortowych warunkach nabyć podstawowe umiejętności korzystania z komputera oraz z internetu.Najczęściej prowadzimy kursy podstawowe z obługi komputera oraz Pakiet MS Office ale znajdziesz też bardziej zaawansowane kursy z programów graficznych czy programowania.. Nauczę również korzystania z programów użytkowych takich jak Word .Kursy komputerowe dla Seniorów w Katowicach, Sosnowcu, Bielsku-Białej, Krakowie, na Śląsku i w..

Zachęcamy wszystkich seniorów do wzięcia udziału w bezpłatnych kursach związanych z obsługą smartfonów oraz wybranych zagadnień dotyczących korzystania z internetu.

Zajęcia odbywają się w przyjaznej nauce atmosferze.. Zajęcia odbywają się w przyjaznej nauce atmosferze.. W ofercie znajdują się dwa kursy dla Seniorów: 1.LEKCJE KOMPUTEROWE ORGANIZOWANE SĄ W SIEDZIBACH FIRMY: Warszawa, Kraków, Katowice, Busko Zdrój oraz Poręba Wielka koło miejscowości MSZANA DOLNA LUB W DOMU KURSANTA.. Czas trwania kursu: 30 godzin Trudno dzisiaj sobie wyobrazić życie bez komputera, nie mniej jednak często sprawia nam on problem, dlatego opracowaliśmy kurs dla osób, które nie są jeszcze z komputerem zaprzyjaźnione.. Poleciłabym każdemu szkolenie u Państwa.. Aleksandra Myśliwiec, Vector Software Sp.. Wytłumaczę krok po kroku jak korzystać z komputera i internetu.. 18 osób lubi to.. Kursy komputerowe dla Seniorów w Katowicach, Sosnowcu, Bielsku-Białej, Krakowie, na Śląsku i w MałopolsceWszystkim nastawionym na samorozwój Klientom ze Szczecina oferujemy przystępne i kompleksowe kursy komputerowe, dzięki którym świat wirtualny stanie dla Ciebie otworem.. Program kursu obejmuje: 1.. Najbliższe kursy startują .. Za przeprowadzone lekcje wystawiamy rachunki.Warsztaty komputerowe Katowice.. Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że Uniwersytet Warszawski organizuje całkowicie darmowe kursy wakacyjne dla Seniorów.. Nauka przebiega w sposób bezstresowy, poziom i program dostosowany jest do indywidualnego uczestnika.MDK Południe organizuje dla seniorów kurs komputerowy, W programie m.in. nauka pisania tekstu i podstawowych funkcji arkusza kalkulacyjnego, obrabiania zdjęć cyfrowych a także korzystania z internetu.Zajęcia są prowadzone w : Piotrowicach (środa, godz. 14.- 15.30, wtorek, godz. 11.. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty?Szkolenie to jest przygotowane przez zawodowców i zawiera zwięzłe tutoriale instruktażowe..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt