Opis śniadania po niemiecku

Pobierz

- Oglądam telewizję.. O 7.45 ide do szkoły.. Der Tagesablauf - mein Alltagzjeść śniadanie (też: jeść śniadanie, jeść na śniadanie, zjeść na śniadanie) volume_up.. - Jem obiad.. Na sniadanie nie jem zbyt wiele.albo jest to mleko z platkami albo bulka z maslem,serem i pomidorami i do tego jeszcze herbata.Zadanie: napisz co jem na śniadanie, obiad i kolację po niemiecku Rozwiązanie:przykładowe zum frühstück esse ich cornflakes mit milch na śniadanie jem płatki z mlekiem zum mittagessen esse ich bratkartoffeln und salat dazu trinke ich orangensaft na obiad jem pieczone ziemniaki i sałatkę do tego piję sok pomarańczowy zum abendessen esse ich brot mit k se dazu trinke ich tee na kolację jem chleb z serem do tego piję herbatęOpis dnia po niemiecku - wzór.. Najczesciej na sniadanie jem kanapke z serem, jogurt i pije szklanke mleka.. - Zostaję w domu.. Przykładowe zdania: To ja miałam ci zrobić śniadanie.. Leże jeszcze trochę w łóżku.. (gram w koszykówkę) 11.Zadanie: proszę o pomoc dam naj napisz po niemiecku co jesz na Rozwiązanie: zum frühstück esse ich am h ufigsten brot oder brotchen mit butter, k se, schinken und Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Śniadanie po Niemiecku (Frühstück) Klasyczne niemieckie śniadanie składa się z różnych rodzajów chleba i bułeczek, dżemu, konfitury, do tego kawa, ewentualnie herbata..

Opisz swój dzień po niemiecku.

- Czytam książkę.. Musisz zjeść śniadanie, Marge.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. das Pausenbrot - II śniadanieIde szybko do lazienki i myje sie.. (robię zadanie domowe) 10.Ich spiele Basketball.. - Biorę prysznic.. - Jadę do pracy.. 5.Dann ziehe ich mich an und das Bett mache.Czas przeszły Perfekt w języku niemieckim Czas przeszły Perfekt z czasownikami posiłkowymi haben i sein Foto: Some rights reserved by Write From KarenZwierzęta po niemiecku Rośliny po niemiecku Warzywa po niemiecku Owoce po niemiecku.. Lubię go i rozumiem.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa on+je+śniadanie w słowniku online PONS!. W tym przypadku tylko przetłumaczcie na niemiecki:) Moim ulubionym przedmiotem jest angielski.. warning Prośba o sprawdzenie.. Nierzadko jest to tradycyjne niemieckie śniadanie wielu Bawarczyków.. - Jem kolację.. verschiedene Brotsorten - różne rodzaje chleba.. szynka - der Schinken.. PL.Jak przetłumaczyć "zrobić śniadanie" na niemiecki: das Frühstück machen.. masło - die Butter.. - Nie wstaje od razu.. Pieczona kiełbasa z curry ( Currywurst) - innym przykładem chętnie jadanej przez Niemców kiełbasy, tym razem z obszaru Berlina, jest kiełbasa z curry..

Meine Familie ist nicht groß und besteht aus...Opisz swój ulubiony przedmiot szkolny po niemiecku .

- Sprzątam.. musli - das Mūsli- Jem śniadanie.. Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi zwrotami, które pomogą Wam poradzić sobie z tym wypracowaniem.. - Myje się, czeszę i myję zęby.. Potem ubieram sie i jem sniadanie.. - Idę spać.1 komentarz do Produkty spożywcze w języku niemieckim Zamieszczono w Wybierz zawód!, Opiekunka osoby starszej przez Niemiecki do pracy Zamieszczono 15 stycznia, 2017 4 stycznia, 2020 Otagowano produkty spożywcze po niemiecku, artykuły spożywcze po niemiecku, jedzenie niemieckieDAMIT i um .. zu - Jak powiedzieć zdanie ze słowem "żeby" po niemiecku?. früh [fry] - wczesny, wcześnie.. Po zajeciach wracam o domu.. Z ciekawostek śniadanie występuje jako rzeczownik a po dodaniu końcówki en jako czasownik i powstaje frühstücken (w wolnym tłumaczeniu : śniadaniować).. Następnie wstaje i idę do łazienki.. das klassische deutsche Frühstück - klasyczne niemieckie śniadanie.. aus etwas bestehen - składać się z czegoś.. To jedno z najpopularniejszych berlińskich dań barowych.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa drugie śniadanie w słowniku online PONS!. Znajdą się tutaj czasowniki zwrotne, czasowniki rozdzielnie złożone, jak i odmiana zaimka zwrotnego przez przypadki..

Będziesz w stanie bez żadnych problemów stworzyć samodzielnie opis dnia po niemiecku w czasie przeszłym.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt