Zwroty do opisu obrazka po angielsku

Pobierz

Opis pory dnia.. - Na obrazku widzę….. PRZYGOTUJ SIĘ DO MATURY NA 100%.Opis Obrazka, Zwroty to podsumowanie najważniejszych zwrotów przydatnych podczas opisywania obrazków i zdjęć w języku angielskim.. Czy tak samo umiemy porozumiewac sie po angielsku jak i po niemiecku czy rosyjsku.. (opis miejsca) co robi?. Opis obrazka po angielskuto cos z czym mamy do czynienia przede wszystkim na maturze ustnej z angielskiego.. Ale jest to też świetne ćwiczenie na utrwalenie słownictwa i czasów gramatycznych!. Myślę, że jedno z nich to piękny dąb.. I can see a mother, father and children.Ważne zwroty potrzebne przy opisywaniu obrazka po angielsku.. I think they are grandparents, parents, and grandchildren.Słownictwo i zwroty przydatne do opisu obrazka po angielsku: wydrukuj w pdf.. Zwroty i słówka przydatne do opisu Słownictwo i zwroty przydatne do opisu obrazka po angielsku: wydrukuj w pdf.Opis obrazka po angielsku: szkoła.. Zapoznajmy się więc ze słownictwem i zwrotami, które zdecydowanie ułatwią opisywanie obrazka po angielsku.Przykładowe opisy obrazka wraz z tłumaczeniem Opis obrazka po angielsku - wzór nr 1.. Zwróć uwagę na to że w zdaniu używa się "in" a nie "on", jak tłumaczyłoby się z polskiego "na obrazku", co jest najczęściej popełnianym błędem wśród maturzystów.. 3.Ustny opis ilustracji w języku angielskim..

Przykłady opisów obrazka po angielsku.

J ednym z zadań na egzaminie ustnym jest opis obrazka po angielsku.. Pamiętaj, żeby zawsze podać trzy informacje: kto/co jest na zdjęciu?. Dziś podpowiadamy, jak świetnie poradzić sobie z niemal każdą fotografią na maturze.. Zwroty przydatne w opisie ilustracjiIn the picture I can see….. dnia lipiec 31, 2015.. Zapraszamy do zapoznania się z przydatnymi zwrotami i słownictwem, dzięki którym opisywanie ilustracji po angielsku już nigdy nie będzie problemem!. The picture makes - zdjęcie sprawia, że.Oto podstawowe zwroty po angielsku związane z opisem obrazka.. — "Po lewej/prawej jest/znajduje się…" lub In the left/right corner I see….. — "W lewym/prawym rogu widzę…".. Umiejętność opisania obrazka po angielsku bardzo przyda ci się na maturze ustnej.. Jeśli zapamiętacie te zwroty, matura ustna z angielskiego na pewno pójdzie Wam świetnie.. Opis osoby po angielsku to podstawa przy nauce języka angielskiego.. Podczas opisywania obrazka, musimy pamiętać o poniższym podstawowym zwrocie: In the picture - na obrazku.. Illustration - ilustracja.. Opis Obrazka Po Angielsku Przyklady Angielski Matura.. Na pozór proste zadanie, może okazać się tym najtrudniejszym.. Powodzenia!Oto kilka przydatnych zwrotów do opisu obrazka po angielsku: Po pierwsze określ, co widzisz na obrazku: - osoby..

Opis obrazka po angielsku.

co się dzieje?Zespół Gettin' English przygotował dla Ciebie przykładowy opis obrazka wraz z przykładowymi odpowiedziami na zadane pytania.. — "Obrazek pokazuje/przedstawia…".. Sądzę, że grają w piłkę i świetnie się bawią.. (opis osób i emocji) gdzie jest?. Dzięki nim bez problemu opiszesz swój obrazek podczas matury ustnej z angielskiego.. Możemy opisać siebie, a także inną osobę - na przykład możemy opisać przyjaciela.Opisując osobę po angielsku będziemy brać pod uwagę wygląd zewnętrzny (external appearance), kształt twarzy (face shape), kolor oczu (eye color), cechy charakterystyczne (distinctive features .Zwroty Do Opisu Obrazka.. - rzeczy.. Po dokonaniu zakupu otrzymasz plik pdf składający się z 1 strony A4.JĘZYK ANGIELSKI - Małgorzata Dydyk Email: 6 TYDZIEŃ LEKCJI ZDALNYCH 15.04.2020 r. - 17.04.2020 r. ITp - język angielski - podstawowy Proszę obejrzeć filmiki na YouTube: Opis obrazka po angielsku Opis obrazka - matura ustna z angielskiego Opis obrazka na maturze.Zostań patronem kanału: Możesz też wesprzeć kanał przelewając dowolne środki z dopiskiem 'darowizna' na .Obrazek Do Opisu Na Angielski.. The woman is holding a tablet.- W tle jest kilkoro dzieci, troje, mówiąc dokładnie..

Zasady pisania opisu.

In the picture there is/are - na obrazku znajduje się/znajdują się.. Przydatne słownictwo i zwroty w opisie obrazka.. - Obrazek przedstawia….. Ustny opis ilustracji w języku angielskim bywa stresującym zadaniem, z którym wiele osób ma pewne problemy.. W opisywaniu obrazka po angielsku w gruncie rzeczy chodzi o to, żebyśmy przedstawiali go tak jak osobie niewidomej - musimy jak najdokładniej opisać to co na nim widzimy.. Maja takze karimaty i spiwory.. This picture shows - ten obrazek przedstawia.. Przykład opisu zdjęcia w języku angielskim na którym mała dziewczynka siedzi na kanapie ze swoim psem znajdziesz tutaj.Na zdjęciu widzimy parę: chłopca i dziewczynę.. Opis obrazka zacznij od gotowych fraz: - in the picture I can see - na obrazku widzę.. They look (tired) - Wyglądają na (zmęczonych) She seems/appears to be (sad) - Wydaje się być (smutna)Opis obrazka po angielsku: obrazek 1.. Po lewej stronie obrazka znajduje się ławka i kilka drzew..

Wiemy już, jak dokonać opisu obrazka.

Pobierz ten obraz za darmo w rozdzielczosci HD i wybierz "przycisk pobierania" ponizej.Poniżej znajdziecie mnóstwo informacji dotyczących tego jak napisać opis po angielsku, wskazówki co należy w nim zamieścić, przydatne zwroty, oraz przykłady opisów po angielsku.. Zwroty do opisu obrazka ~ Zdający opisuje ilustrację przedstawioną w wylosowanym przez siebie zestawie i odpowiada na trzy pytania związane z tematyką zdjęcia..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt