Książka z długopisem czytającym

Pobierz

Ocena: zdecydowanie polecam.. OBSERWUJ WYSZUKIWANIE.. TING pomaga też w nauce języków obcych - jedna z książek Discoverii to .ILUSTROWANY SŁOWNIK Z MÓWIĄCYM DŁUGOPISEM - NAUKA CHIŃSKIEGO.. Nauka i ćwiczenie czytania, zagadki na spostrzegawczość, czy quizy - z dźwiękowym długopisem TING wszystko to .Chętnie wyświetlilibyśmy opis, ale witryna, którą oglądasz, nie.Książka sama w sobie jest ciekawa, nawet bez długopisu.. Bardzo polecam, świetna zabawka, edykacyjna, rozwijająca.. Po przyłożeniu do kartki książki z serii Discoveria, interaktywny długopis TING za pomocą sensora nie tylko odczyta tekst, ale i uzupełni go o ciekawe dialogi, rymowanki czy piosenki.TING to światowy hit, będący połączeniem nowoczesnej technologii z tradycyjnym czytelnictwem.. Repertuary kin, teatrów, wydarzenia a także rozrywka, gry i masa konkursów.książki z magicznym piórem.. Data zakończenia 2018-12-06 - cena 9,99 złCZAS DZIECI to portal informacyjno-rozrywkowy dla rodziców, dzieci oraz wszystkich związanych z branżą dziecięcą.. Jest prawdziwa i szczera, stanowi bowiem owoc licznych rozmów z nastolatkami.. Gdy dotkniemy obrazka lwa, ten groźnie zaryczy.. Kategoria wiekowa: od 4 lat.. Dla każdej kolekcji są ustalone warunki prenumeraty.. Znajdziesz tu wszystko dosłownie, o co kiedykolwiek chciałeś się zapytać na temat miłości, seksu i seksualności, a wstydziłeś się lub zostałeś odesłany z kwitkiem.Kolekcja dostępna w sprzedaży od 29.04.2021 r. Prenumerata - to opłacenie z góry określonej liczby kolejnych numerów z danej kolekcji..

Gdy pojawią się nowe oferty powiadomimy ...Ta książka z pewnością trafi w twój gust.

Znajdziesz tu informacje jaki i gdzie spędzić czas z dzieckiem.. 1 953oferty.. Niesamowita intuicyjność ALBIKa - z powodzeniem radzi sobie z nim nawet moja 3 latka.Książki z serii Discoveria opisują świat, który fascynuje i ciekawi juniorów.. 5/5 21-01-2019 o godz 08:40 przez: Sara Świetne ilustracje, treść, oraz głos lektora.. Mówiący długopis TING po przyłożeniu do specjalnej książki skomunikuje obraz z dźwiękiem, pobudzając kreatyw.Ting po przyłożeniu do specjalnej książki skomunikuje obraz z dźwiękiem, pobudzając kreatywność u dziecka.. Na ilustracji znajdziemy zakodowanych 300 dźwięków i tekstów.. Elektroniczny długopis już od 161,57 zł - od 161,57 zł, porównanie cen w 11 sklepach.. Realizacja prenumeraty jest uruchamiana po otrzymaniu wpłaty na rachunek bankowy.. TING to unikalne połączenie technologii z tradycyjną książką.. Mówiący długopis ting.. Obserwujesz to wyszukiwanie.. To bez wątpienia najlepszy duet jaki znamy.. By dalej dodawać kolejne wyszukiwania usuń coś z listy obserwowanych wyszukiwań.. Czytanie z nim to świetny sposób na rodzinne spędzanie czasu..

Po dotknięciu długopisem Ting obrazka w książce Discoveria, czytanie zyska zupełnie nowy, bardziej atrakcyjny wymiar.

Wspomaga naukę czytania.. Możesz obserwować tylko 300 wyszukiwań jednocześnie.. Tak naprawdę to długopis powinien nazywać się czytający, bo kiedy dotkniesz nim napisu lub znaku, przeczyta go po chińsku i polsku.Książki te są często wykorzystywane w szkołach brytyjskich (współpracują z czytającym długopisem TalkingPen), ale można też je zakupić jako odbiorca indywidualny.. Jest książka o dinozaurach, o zwierzętach w zoo, o ludzkim ciele, życiu na wsi… Tytuł jednej z książek - Poznaję i odkrywam świat - dobrze oddaje ideę całej serii.. Dla kogo: dla dzieci, młodzieży, dorosłych.. Długopis sprawny 100%Informacje o EDUKACYJNA KSIĄŻKA INTERAKTYWNA LEAP FROG - w archiwum Allegro.. Czy ta recenzja była przydatna?. Nie przegapisz żadnej oferty!. polecam!Czytaj z Albikiem.. Dziecko nieustannie wraca do książek z tej serii.. W zestawie interaktywny rysik, który reaguje za każdym razem, gdy dziecko dotyka ilustracji.. W puzzlach, tak jak w książkach, są informacje podstawowe i szczegółowe oraz quziy.Książki w połączeniu z czytającym długopisem tworzą coś wyjątkowego, coś co pozwala zamienić zabawę w naukę.. Obserwujesz już 300 wyszukiwań.. Te są proste i czytelne.. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.Seria interaktywnych książek z długopisem TING TING to nowy sposób na czytanie, zabawę i naukę..

Ponieważ nie jestem mistrzem geograficznym, więc mnie zawsze przytłaczały przeładowane mapy w książkach dla dzieci.

Wszystkie dotyczą planet, gwiazd, kosmicznych obiektów i związanych z tym wynalazków.. Cena: 298 zł.. Na każdej rozkładówce jest jeden kontynent z prostą grafiką.. Jeśli zbliżysz długopis do ilustracji dinozaura, to z głośnika urządzenia usłyszysz groźny ryk pradawnego gada.TING to nowy sposób na czytanie, zabawę i naukę..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt