Antygona sprawdzian online

Pobierz

Człowieka przeklętego.. Kto był ojcem Antygony i Ismeny?. "Antygona" - sprawdzian z treści.. 3.Test o lekturze szkolnej pt. ,,Antygona'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraAntygona - test znajomości lektury Test znajomości lektury Antygony.. Osoby rozwiązujące ten quiz osiągają średni wynik 88%.. answer choicesPlik SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI "ANTYGONY".doc na koncie użytkownika fretkafredziu • folder Antygona • Data dodania: 30 paź 2011Akcja "Antygony" rozgrywa się: a) przed bramami Teb.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Sprawdzian ten jest zbiorem kilku prostych pytań dotyczących bohaterów oraz problematyki tragedii Sofoklesa.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Król Edyp "Antygona" to : a) tragedia, b) komedia, c) dramat właściwy.. Udostępnij.. Kogo Antygona starała się przekonać, aby pomógł jej w pogrzebaniu zwłok?. Test zawiera 21 pytań.. Lamentując, Antygona wspomina postać greckiej bogini: a) Ateny.Pogrążył mury, bo z tyłu nawałem Runął na smoka⁸ Ares z wo ny szałem.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Antygona"Antygona" Sofokles - test z lektury.. Pobierz załącznik.. Test sprawdza, czy uczeń przeczytał lekturę; składa się z dziesięciu pytań dotyczących treści dramatu..

"Antygona" - sprawdzian z treści.

Quiz w Poczekalni.. SPRAWDZIAN ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY "ANTYGONA" SOFOKLESA.. b) przed pałacem królewskim w Tebach.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Na jaką karę Kreon chce skazać Antygonę?. Odpowiedz poprawna: b) - czytaj wyjasnienie.. Ponieważ był kaleką.Najbardziej kompletny test z lektury Król Edyp jaki znajdziesz w sieci.. Otwiera się w nowym oknie.Test Antygona, Antygona podręcznika Lektury dla Klasa III.. Rozwiąż quiz.Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.. Jakim władcą był Kreon?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Bo Zeus nie cierpi dumnych głów, A widząc ich wyniosły lot I złota chrzęst, i pychę słów,Test z lektur "Król Edyp" i "Antygona"!. Rozwiąż test!Test sprawdza, czy uczeń przeczytał lekturę; składa się z dziesięciu pytań dotyczących treści dramatu.. Człowieka z przekłutymi nogami.. Ponieważ się go bali.. Test znajomości lektury Sofoklesa pod tytułem "Antygona".. Jakie dwie ważne postacie zginęły podczas wojny z wrogami?. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury AntygonaTest Antygona.. 1 Obserwuj autora Zobacz .Antygona - test wiedzy o bohaterach.. Człowieka szlachetnie urodzonego.. Aplikacje dostępne w.. Poziom bardzo łatwy | Rozwiązano 9391 razy.. Utwory dramatyczne są często przez uczniów uwazane za trudne, dlatego dobrze jest przeprowadzić taki test przed rozpoczęciem omawiania..

Materiał niezgodny z wytycznymi WCAG i nieprzystosowany do pracy online.

#lektury #antyk #ksiazki.. "ANTYGONA" - test ze znajomości lektury dla zapracowanych nauczycieli - szybki do przeprowadzenia i sprawdzenia.. c) w komnacie tronowej pałacu.. Rozwiązanie.. Antygona - tragedia Sofoklesa z roku 442 p.n.e.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Wyślij zgłoszenie.. Skomentuj.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Sprawdź, ile pamiętasz z tego starożytnego dramatu!. Za co Antygona zostaje skazana na śmierć?Quiz: Antygona - test znajomości lektury.. "Antygonę" napisał: a) Tespis, b) Ajschylos, c) Sofokles.. Człowieka, którego los zależy od Fatum.. Aplikacje dostępne w. RegulaminLista pytań z lektury Antygona.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Test składa się z 15 pytań.. Sprawdź swoją wiedzę ze znajomości lektury.Test wiedzy z lektury Antygona, Sofokles.. Antygona - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Antygona..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt