Opowiadanie o najciekawszej przygodzie ani z zielonego wzgórza

Pobierz

Mateusz szybko pojechał po lekarza.Napisz opowiadanie o najciekawszej przygodzie Anny Shirley, bohaterce książki ,,Ania z Zielonego Wzgórza".W tekście za wżyj w nim opis.TYLKO NIE Z NETA PLISKA:) TO WAŻNE, bo na jutro czyli 30.03.2010;).. Najciekawsza przygoda Ani z Zielonego Wzgórza: Jak Ania uratowała życie siostrze Diany.. Rycerz który ślubował Danusi został skazany na ścięcie głowy mieczem za to, że napadł z kopią na posła Zakonu Krzyżackiego.Pożegnałem się z Marylą i Mateuszem oraz podałem rękę Gilbertowi na do widzenia.. Była godzina 22:36.. Jej młodsza siostra Minnie zachorowała na krup.. Cel: prezentuję charakterystykę postaci.Ania z Dianą i koleżankami postanowiła odegrać inscenizację poematu Tennysona "Elaine".. Zapiszcie temat, cel lekcji oraz kryteria sukcesu (nacobezu).. Diana zapewniła, że jej włosy po obcięciu pociemniały.Created by VideoShow: do Ciebie, ponieważ chcę Ci przybliżyć książkę, którą przeczytałam.. Najbardziej spodobało mi się wydarzenie kiedy Danuśka ratuje Zbyszka od śmierci.. Według mnie najśmieszniejsza była przygoda gdy Ania pomyliła sok z winem i upiła Dianę.Maryla zapakowała ciasto, i Ania nie porzucając melancholicznego nastroju ruszyła w drogę w dół z Zielonego Wzgórza.. W tej samej chwili, ponownie błysnęło białe światło i znów byłem w swoim pokoju.. Zadanie jest zamknięte..

!Napisz opowiadanie o najciekawszej przygodzie Ani z zielonego wzgórza.

Otworzyłam drzwi.. Wyobraź sobie, że przenosisz się na Zielone Wzgórze.. Panna z Zielonego Wzgórza miała być tytułową bohaterką i leżeć na dnie łodzi płynącej po wodzie.. Dopiero po .Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Napisz o Najciekawszej przygodzie Ani z Zielonego wzgórza na chociarz dwie storny w zeszycie speed poniżej.. Ja bym chciała o tym torcie co Ania dodała tam zamiast wanilii krople walerianowe.. Pewnego dnia Maryla, pani Linde i państwo Barry wyjechali na spotkanie z premierem.. Mateusz szybko pojechał po lekarza.. Treść.. Obie lektury to ogromna dawka fascynujących przygód, emocji oraz setki pomysłów na nudę. ". Popatrzyłem na zegarek.. Na przynajmniej jedną stronę z zeszytu.. Filmy.. Ania z Zielonego Wzgórza " to niekwestionowany uczniowski klasyk.Drodzy Uczniowie klasy 5!. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Sytuacja oczywiście zakończyła się jednak pomyślnie, bo Ania udowodniła później, że zasługuje na miano dobrej dziewczyny.i prosiła o pomoc.. Obie dziewczyny rozmarzyły się, mówiąc o wielkiej miłości, zgodnie z tym, co Ania zapowiedziała przed wyjściem Maryli.Należy napisać opowiadanie twórcze -do 06 maja , w MS Word, wysłać na mojego maila.. Ania z Zielonego Wzgórza to dziewczynka, która dobrze radziła sobie w szkole i starała się być zawsze roztropną..

:D ...Opowiadanie o najciekawszej przygodzie Zbyszka z Bogdańca.

Wieczorem przybiegła do Ani Diana, z prośbą o pomoc.. Mateusz szybko pojechał po lekarza.spotkanie z premierem.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Napisz opowiadanie o tym jak ania zafarbowała włosy na zielono na jutro Zgłoś nadużycie.. 2011-10-14 10:43:08 Załóż nowy klubNajciekawsza historia Ani z Zielonego Wzgórza - jak uratowała życie siostrze Diany.. - Byłem tam cały dzień!. Jej młodsza siostra Minnie zachorowała na krup.. Wieczorem przybiegła do Ani Diana, z prośbą o pomoc.. Ania oczywiście nie omieszkała opowiedzieć Dianie o książce, którą obecnie czytała, a od której nie łatwo było jej się oderwać.. Najciekawszą, ale i najgorszą w skutkach, było upicie Diany podczas .Opisz jedną z historii Ani z książki " Ania z Zielonego Wzgórza " 2010-06-22 14:52:26 Napisz opowiadanie o najciekawszej przygodzie ani z zielonego wzgórza ?. Panna Shirley dobrze wiedziała jak się leczy tę chorobę, gdyż, gdy była u państwa Hammond,ich dzieci przechodziły tę chorobę.Oskarżono Anię o zły uczynek, a szczególnie pani Barry, czyli mama Diany była zdenerwowana.. Diana mieszkała niedaleko, ponieważ jednak Ania miała jeszcze trochę czasu, postanowiła pójść inną dłuższą drogą przez zagajnik i las..

... ania z zielonego wzgórza jest potwornie nudna!

Jej młodsza siostra Minnie zachorowała na krup.. Question from @Martynawpppp - Szkoła podstawowa - PolskiAnia z Zielonego Wzgórza - Motyw miłości.. Question from @Asiulexx17 - Szkoła podstawowa - PolskiZadanie: napisz opowiadanie o ani z zielonego wzgórza o najciekawszej jej przygodzie opowiadanie musi się składać z conajmniej 3 akapitów proszę o pomoc wNapisz opowiadanie o najciekawszej przygodzie Ani z Zielonego Wzgórza PROSZĘ MUSZĘ MIEĆ TO NA JUTRO :)Napisz opowiadanie o według ciebie najciekawsze i najśmieszniejszej przygodzie Ani z Książki "Ania z Zielonego Wzgórza".. Mieszkają na Zielonym Wzgórzu, gdzie Ania poznaje przyjaciół i przeżywa niesamowite przygody.. Wątek ten jest tu w zalążku jeśli chodzi o Anię i Gilberta.. PAMIĘTAJ O AKAPITACH!. Najlepsze rozwiązanie.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika .Ania z Zielonego Wzgórza.. Lucy Maud Montgomery - audiobook (streszczenie krótkie) Ania ma również spory konflikt z innymi koleżankami z klasy, w tym jest w ciągłym konflikcie z Gilbertem, kolegą z klasy, który naśmiewa się z rudych włosów Ani, powodując jej biczowanie.Zarówno " Ania z Zielonego Wzgórza " Lucy Maud Montgomery jak i "Przygody Tomka Sawyera" Marka Twaina należą do grupy książek dobrze znanych uczniom Szkoły Podstawowej..

Jak ktoś może to prosze z tym ułożyć opowiadanie a tytuł to ,,ciasto walerianowe".

Wieczorem przybiegła do Ani Diana, z prośbą o pomoc.. Ania wraz z Dianą .Najciekawsza przygoda Ani z Zielonego Wzgórza - opis.. - pomyślałem Następnego dnia, w szkole omawialiśmy Anię z Zielonego Wzgórza.Anna Schirley - główna bohaterka powieści Lucy Mount Montgomery pt,, Ania z Zielonego Wzgórza".Jest ciekawą świata i pełną wyobrażni dziewczynką.Pomimo że jest sierotą jej losy i przugody zadziwiają wszystkich.Najdziwniejszą a zarazem najśmieszniejszą przygodą, jaka jej sie przytrafiła opowiada nam o tym jak Ania chciała ugościć Dianę.Napisz opowiadanie odtwórcze o ,,Ania z Zielonego Wzgórza.. Ich uczucie dopiero się budzi, nie jest jeszcze siebie świadome i na razie podszyte jest docinkami i udawaną obojętnością ze strony Ani.. Chciała zostać u mnie dopóki burza się nie skończy.. Ania wraz z Dianą pobiegły do chorego dziecka.. Przedstawiła się, a ja nie wierzyłam własnym oczom.. Nazwa tej książki to "Ania z Zielonego Wzgórza.. Pewnego dnia Maryla, pani Linde i państwo Barry wyjechali na.. Mateusz szybko pojechał po lekarza.. Uważała jednak, że jej rude włosy nie pasują do tej roli.. Pewnego dnia Maryla, pani Linde i państwo Barry wyjechali na spotkanie z premierem.. Kolejna przygoda z lekturą "Ania z Zielonego Wzgórza".. spotkanie z premierem.. Powoli zdjęła płaszcz i kurtkę.. Jednak często wpadała w tarapaty, a każda z nich stawała się prawdziwą przygodą.. Weszła.. Dziewczynka nie może zapomnieć o tym, że kolega nazwał ją kiedyś Marchewką.. Wieczorem przybiegła do Ani Diana, z prośbą o pomoc.. Opowiada o dziewczynce, sierocie, którą adoptuje rodzeństwo- Maryla i Mateusz.. Jej młodsza siostra Minnie zachorowała na krup.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Minęła łąkę, a na niej pasącą się krowę i skręciła w las.Napisz opowiadanie o najciekawszej,najśmieszniejszej przygodzie Ani z Zielonego Wzgórza(Akapity ,unikanie powtórzeń) Nadaj Ciekawy tytuł :) Ja bym prosiła opowiadanie o tym jak Anaia upiła Diane Sokiem malinowym:))Atmosfera była wręcz sielankowa..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt