Rodzice nie akceptują mojego chłopaka zapytaj

Pobierz

No więc ja mam 15 lat, a on jest o 4 lata starszy.. Wiadomo, że zrobisz jak uważasz, ale weź pod uwagę ich obawy, które nie biorą się z powietrza, ale z czegoś ważnego wynikają.Witam, mam 21 lat.. Nie wiem czemu rodzice go nie akceptują, jest starszy tylko o 4 lata, to naprawdę niedużo.Musisz dać do zrozumienia rodzicom, że nie mogą oceniać Twojego chłopaka nie znając go.. A bo coś głupio zrobił, bo olał, czy bo byłam przez niego smutna - wiadomo, każdy czasem robi źle .Tag: moi rodzice nie akceptują mojego chłopaka .. Nasi najbliżsi nie zawsze z takim samym entuzjazmem jak my podchodzą do naszych związków.. Ja 19 on 29 Rodzicom nie podoba się ze nie ma powaznej pracy i dobrych zarobkow (bo facet ma zapewnic kobiecie byt, on zarabia niecałe 2k), jest starszy i niewierzący.. Poznajcie 10 zdań, których nigdy nie powinniśmy usłyszeć od nich.. W tedy rozpętało się piekło.Powiedzieli ze nigdy tego nie zaakceptują.I że ma wybierać miedzy mną a nimi .Temat: Poniżej znajdziesz do nich odnośniki: Ojciec nie pozwala mi spotykać się z chłopakiem - odpowiada Mgr Arleta Balcerek Problem z rodzicami, którzy nie akceptują chłopaka - odpowiada Mgr Magdalena Golicz Relacje z mamą i chłopakiem - odpowiada Dr Małgorzata MazurekOdp: rodzice nie akceptują mojego chłopaka Chmurko, Gdyby moja córka w Twoim wieku związała się z o tyle starszym mężczyzną także miałabym duże obawy i pewnie nie byłabym zadowolona..

Rodzice nie akceptują mojego chłopaka.

Może zacznę od początku.. Mam 15 lat a mój chłopak 20 ( wiem bardzo duza różnica wieku) Bardzo go kocham , tylko rodzice uważają że jestem za młoda na takie związki.. Co mam zrobić?Moi rodzice nie akceptują mojego chłopaka Od pewnego czasu chodzę z chłopakiem.. Pytania .. bo w świetle prawa jesteś dorosłą osobą i sama podejmujesz za siebie decyzje i za nie też odpowiadasz.Jeżeli nie widzisz żadnych problemów podobnych do tych powyższych, zapytaj rodziców dlaczego nie lubią Twojego chłopaka.. Napisz post.. South Beach Dukana Kopenhaska Kapuściana Cambridge Montignaca.Prawosławie jest bardzo zbliżoną religią do katolicyzmu, wiele sakramentów w jednej i drugiej wzajemnie te religie akceptują.. Fakt może nie jest ideałem ale nie jest aż taki najgorszy.. Gdy odpowiedzą wymijająco, np.: "On do ciebie nie pasuje", "Nie podoba nam się i już", "Zasługujesz na kogoś lepszego", być może rzeczywiście są zbyt zamknięci, aby próbować go poznać i zaakceptować.Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.. Ma wykształcenie średnie, ja ide na studia.. Szkoła - zapytaj eksperta (641) Szkoła - zapytaj eksperta (641) Wszystkie (641) Język angielski (597) Język polski (0) Matematyka (0) Biznes i Finanse (35642) .Moi rodzice tez nie akceptuja żadnego mojego chłopaka..

Moi rodzice nie akceptują mojego chłopaka.

Zapytaj czy jej rodzice lubili jej chłopaków i czy spotykały ją z ich strony jakieś przykrości.. Wmawiają mi że jest nieodpowiedzialny że powinnam to już dawno.Moje posty; Obserwowane; Regulamin forum; Temat: Rodzice nie akceptują chłopaka.. Przecież Ty też się kiedyś z pewnością kłóciłaś ze swoimi rodzicami, bądź oni z Twoimi dziadkami (czyli swoimi rodzicami), taki fakt nie świadczy o braku wychowania czy braku szacunku.Moi rodzice w ogóle nie szanują mojego chłopaka i robią mi okropne awantury gdy się z nim spotykam.. Fakt może nie jest ideałem ale nie jest aż taki najgorszy.. Wczoraj moja mama dowiedziała Rodzice nie akceptują chłopaka .. Zapytaj nas o miłość .Spotykam się z pewnym chłopakiem.. Wczoraj moja mama dowiedziała Rodzice nie akceptują chłopakaPorozmawiajcie o czasach, gdy ona była młoda i zakochana.. jeśli go kochasz powiedz to im powinni zrozumiec a jeśli to nie zadziała przyprowadź go do domu przedstaw rodzicom i bedzie git ;) Proszę czekać.Również rozmowa z rodzicami powinna Ci pomóć - zapytaj dlaczego nie akceptują Twojej dziewczyny, wyjaśnij im, że myślisz o tym związku poważnie i łatwiej byłoby Ci gdybyś miał ich wsparcie.Odp: co zrobic gdy rodzice nie akceptuja mojego chlopaka?.

Jego rodzice nie maja nic przeciwko ale moi tak.

Ja.Gdy nie będzie czuło niechęci rodzica biologicznego do nowego partnera swojej mamy czy taty będzie spokojniejsze.. Od pół roku spotykam się z rok starszym chłopakiem, który kiedyś miał styczność z narkotykami.. Ja sie czuje dobrze w tej relacji i nie chce nic zmieniać.Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Rodzice nie akceptują mojego chłopaka !. Napisz post.. Jesteśmy ze sobą miesiąc.. Środki wspomagające odchudzanie Diety Vitalii Zapytaj dietetyka Psychodietetyka w Wellbee Inne diety.. Nieraz bardzo szybko wydają osądy dotyczące drugiej osoby i Waszej relacji.. Moi rodzice o tym wiedzą, ale nie akceptują tego, gdyż są przekonani,że jeśli w jakikolwiek sposób miało się styczność z tym CHOĆ RAZ, to już na zawsze zostanie się w tym "bagnie".. Na począdku rodzice nie przejmowali się z nim spotykam ale od kilku tygodni dają mi szlabany i zakazują mi się z nim spotykać.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Z pewnością rzeczowa rozmowa nie będzie łatwa.Hej!. Rodzice po prostu się o Ciebie martwią.. Nie jesteś małą dziewczynką, masz prawo dokonywać własnych wyborów.. Co jakiś czas kłóciłam się z mamą o niego.. Ale najgorsze jest to, że oni patrzą na niego przez pryzmat jego rodziny, która idealna nie jest.. South Beach Dukana Kopenhaska Kapuściana Cambridge Montignaca.Mam chłopaka..

Jeżeli nie potrafią zaakceptować Twojego chłopaka to ich problem, nie Twój.

pił.. chodzil z laskami i mowia o nim źle.Ale sie zmienil, nie pije nie pali, pomagam mu ograniczyć do minimum.Ale rodzice sie nie zgadzaja .. mowia, ze zniszcze sobie życie.. najgorzej z ojcem;/i trudno mu to wytlumaczyc;/ po prostu jest takim czlowiekiem, ze on wi.Strona 1 z 2 - Rodzice nie akceptują mojego chłopaka.. Moja droga przecież jesteś pełnoletnią osobą i masz prawo podejmować sama za siebie decyzje, nikt Ci nie może niczego zabronić, zamknąć Cię w domu itd.. Tylko cierpliwość, spokój i życzliwość są w stanie złagodzić sytuację.Rodzice mojego chłopaka mnie nie akceptują ;/ - Forum Psychologia - Forum Witam , w naszym związku układało się dobrze.Dopóki mój chłopak nie oznajmił rodzicom ze mam dziecko.. Co robić?. Rodzice nie akceptują mojego chłopaka.. I ciągle mi mówią, że on jest za niski do mnie bo jest pare cm niższy ode mnie.. Ojciec to krętacz a matka nadużywa alkoholu.Pomocy.. Środki wspomagające odchudzanie Diety Vitalii Zapytaj dietetyka Inne diety.. Twierdzą ze to nie jest chłopak dla mnie, bo nie zdał i został dodatkowo rok w 1 kl. gim ( teraz jest w 3 ).. Kiedyś stworzyłam już wątek o podobnej tematyce, jednak długo mnie tu nie było i potrzebuję ponowić.. Jestem z chłopakiem 5 lat.. Uprzedź także swojego nowego partnera, że masz dziecko i że może ono różnie zachowywać się wobec "intruza".. Uwazają ze nie ma z nim przyszłości.. Nie bój się zdecydowanie powiedzieć o swoich uczuciach i o tym, że chcesz zobaczyć jak to jest być zakochanym.. Uważam, że Twoi rodzice nie posiadają wiedzy religijnej, dobrej woli i ludzkiego współczucia.. Dlatego wyprowadź się, jeśli uważasz to za słuszne, a rodziców można przecież odwiedzać..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt