Opis mojej okolicy po niemiecku

Pobierz

Z poważaniem Szpilusia_Figielek.Tłumaczenia dla hasła " w okolicy " w polsko » niemiecki słowniku (Przełącz na niemiecko » polski ) w okolicy.. Wieczorami możne pójść do baru, podają tam świetną kawę.. Wybrałam kota, bardzo bym prosiła abyście napisali mi ten opis w którym powinno zawierać sie : Imię, wiek, wygląd charakter.. Zaczynamy od opisu pokoju - a konkretnie mojego pokoju Te małe słówka pogrubioną czcionką to właśnie przyimki miejsca, którym bliżej przyjrzymy się w kolejnym podpunkcie.. Proszę o przetłumaczenie .. - forum Brak wkładu własnego - Szlifuj swój niemiecki.. verkehrsgünstig - korzystne jeżeli chodzi o komunikację.. Opublikowano 13th June 2015, autor: Monika Łączna - Wilke - Niemiecki z Pasj .Opis pokoju po niemiecku.. Dokonaj opisu swojego miejsca zamieszkania w którym : określisz lokalizację oraz opiszesz okolicę krótko opisz dom dokładnie opiszesz swój pokój po niemiecku i po polsku :) :) :) DZIĘKUJE :)Opisz swoje miejsce zamieszkania.. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. latem zazwyczaj jest słonecznie.Ogłoszenia o tematyce: opis okolicy po niemiecku na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.. Zajęcia z języka hiszpańskiego są dla mnie nie zbyt przyjemną przygodą, którą muszę przetrwać.. Ja także bardzo je lubię i uważam, że to jedno z najpiękniejszych miast na całym świecie.w okolicy mojej wsi są piękne krajobrazy..

Opis okolicy po niemiecku.-.

Znajdują się tutaj sklepy, dom kultury, dyskoteka, kościoły poczta itd.. Najbardziej w nim lubię mój duży, przytulny pokój, który jest położony wysoko na strychu.. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inneOpis miejsca, do którego chętnie powracam.. Prosilbym o sprawdzneie tego, co nasmazyłem :) Dla ulatwienia, dolaczam rowniez tekst .Tłumaczenie słowa 'okolica' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.tagi: opis mojej rodziny po niemiecku, opis mojej rodziny po niemiecku z tłumaczeniem, opis członków rodziny po niemiecku, opis rodziny po niemiecku wypracowanie, opis rodziny po niemiecku poziom podstawowy.. Pierwszy okolicy w której mieszkam, drugi mojego domu i trzeci - pokoju.. Ulice są wąskie.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Opis okolicy Mam opisac swoja okolice prosił bym o sformułowanie tego wygląd mojej okolicy: Głębokie oczko wodne, duzo drzewek, las mieszany w lesie mieszkaja sarny itd, skalniaki z kwiatami, strumyk, i łąkaOpis miejscowości, w której mieszkam Kraków to miejscowość, w której mieszkam Jest to miejsce niezwykłe, które chętnie odwiedzają turyści z całego świata.. Uwielbiam jeździć do mojego drugiego domu w górach, szczególnie w zimie..

kobieta w okolicy trzydziestki.

Różnorodność drzew kwiatów i dzikiej zwierzyny przyciąga każdego nas do pospacerowania i podziwiania tej pięknej przyrody, a także cudownego krajobrazu.Opis domu i okolicy po niemiecku!. Wchodząc do niego przez szklane drzwi, od razu rzuca się w oczy ogromne, drewniane.. poleca 85 %.. 14 cze 2009.. W mieście jest dużo obiektów sportowych min.. Cześć, mialem ostatnio na hiszpańskim napisac opis mojej dzielnicy.. direkt - bezpośrednio.. Moje miasto jest zielone,czyste, spokojne, ale rozrywkowe.. Wypracowanie na miare ucznia 2gim.. Studia drugiego stopnia po angielsku to jeszcze hiszpański, który jest średnio co 2 miesiące, więc za wile się nie nauczę.. Wypowiedź ustna.. verkehrsarm - o słabym natężeniu ruchu.. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. Tematy.Zadaniem są trzy opisy.. im Umkreis von drei Kilometern.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa okolica w słowniku online PONS!. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inneWyniki wyszukiwania - opis okolicy po niemiecku - w Archiwum Allegro.. verkehrsreich - o silnym natężeniu ruchu.. - inne możliwości zgody; Widerspruch - czyli wyrażanie sprzeciwudie Gegend - okolica.. Jest bardzo bezpiecznie i cicho.. Dowiedz się wszystkiego o zakończonej ofercieUżytkownicy szukali również w naszych zbiorach:Przykłady użycia - "pokój" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

Po niemiecku.

I prosiłabym ,aby to nie myło dłuższe niż na 1/3 strony A4.. Mamy przyjazny dzieciom plac zabaw, a obok niego jest ogromny park.Opis okolicy po niemiecku.-.. Jest wiele lasów i strumyków.. Ania hat blaue Augen, schwarze Haare, lange Beine, eine kleine Nase, ein rundes Gesicht, einen kleinen Mund und kleine Ohren.Zadanie: napisz 15 zdań o swojej miejscowości Rozwiązanie:moim rodzinnym miastem jest wrocław to tu spędziłem pierwsze lata swojego życia poznałem wielu przyjaciół z którymi w dalszym ciągu mam bardzo dobry kontakt latem wrocław odwiedza mnóstwo turystów chcących zobaczyc uroki tej wspaniałej miejscowości można zobaczyc tu między innymi archikatedrę św jana chrzciciela .Ogłoszenia o tematyce: opis mieszkania po niemiecku na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.. Mieszkam w małym mieście, położonym 100 km od stolicy kraju.. Krajobraz lasów o stawów to, najpiękniejsze miejsce do spędzenia wolnego czasu, na świeżym powietrzu.. Meine Meinung - zdanie wyrażone na wiele sposobów; Stimmt!. Oto moja praca, proszę o sprawdzenie.Najpiękniejszym zakątkiem jest moja okolica, która otacza mój dom.. Mają w nim być: -że mieszkam we wsi -rodzaj budownictwa - to chyba że domy 1rodzinne -okolica- 3informacje -wielkość domu - 4piętrowy -ilość i rodzaj pomieszczeń - tu wymyślajcie -dokładny opis 'mojego' pokoju - żeby w nim były słówka takie jak: pod, nad, obok itp.kategoria: Nauka języka hiszpańskiego / forum: Pomoc językowa - Sprawdzenie..

w okolicy trzech kilometrów.

Tylko ze ja nie potrafie.. die Eigentumswohnung - mieszkanie własnościowe.. W opisie potrzebuję dużo słów takich jak: na, pod, obok, itp. Tak minimum ponad pół strony A5.Potrzebuję opis mojego pokoju po niemiecku.Przydatność 50% Opis osoby po niemiecku.. Proszę o przetłumaczenie .. die Entfernung - oddalenie.Przykład opisu domu po niemiecku z tłumaczeniem Opis domu po niemiecku - wzór.. Słówek mam ma… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Akkusativ - jest po prostu kochany!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt