Szampan wylewa się tekst piosenki

Pobierz

I znów ten typ On szepcze pronto pronto, musisz iść A brak mi sił Ten szampan coś za łatwo wchodził mi Czy na pożegnanie znajdę jeszcze czas?. Ktoś tu disuje mnie, niech gada co chce A ten gość mówi coś - spoko nie szkodzi Zamykam oczy, byłeś uroczy Będę udawać, że już nie boli Szampan wylewa się, toast mogę wznieść A ten gość mówi coś - o co mu chodzi?. Podziel się wynikiem i czasem w komentarzu!. Opublikowano: 04 styczeń 2020 .Zaloguj się, aby cieszyć się dodatkowymi przywilejami wynikającymi z bezpłatnego członkostwa!. Utwór napisali i skomponowali Zuzanna Jurczak, Magdalena Wójcik i Jakub Galiński.. Szampan wylewa się, toast mogę wznieść A ten gość mówi coś - o co mu chodzi?. Nagrania (5725)Szampan wylewa się, toast mogę wznieść .. Sanah - Szampan tekst piosenki.. Spojrzę się ostatni raz Szampan wylewa się Toast mogę wznieść A ten gość mówi coś O co mu chodzi?. Zobacz słowa utworu Szampan wraz z teledyskiem i tłumaczeniem.. O co mu chodzi?. Playlista.e a spojrzę się ostatni raz f# a szampan wylewa się, toast mogę wznieść c# h a ten gość mówi coś, o co mu chodzi?. Ktoś tu dissuje mnie, niech gada co chce A ten gość mówi coś, spoko, nie szkodziTekst piosenki Szampan Pod górkę mam Ale na to się pisałam, tak czy siak Do biegu start Sama drogę tę wybrałam, chciałam tak Czy na moje łzy ja znajdę jeszcze czas?.

Szampan wylewa się, Toast mogę wznieść.

Szampan wylewa się, toast mogę wznieść.Szampan wylewa się, Toast mogę wznieść, A ten gość mówi coś, O co mu chodzi?. A ten gość mówi coś, O co mu chodzi?. I znów ten typ On szepcze, pronto, pronto musisz iść A brak mi sił Ten szampan coś za łatwo wchodził mi Czy na pożegnanie znajdę jeszcze czas?. Spojrzę się ostatni raz Szampan wylewa się, toast mogę wznieśćSzampan wylewa się Toast mogę wznieść A ten gość mówi coś O co mu chodzi Ktoś tu disuje mnie Niech gada co chce A ten gość mówi coś Spoko nie szkodzi Zamykam oczy Byłeś uroczy Będę udawać, że już.Posłuchaj utworu w serwisach cyfrowych: sanah, Jakub GalińskiTekst: sanah, Magdalena WójcikProducent, mix: Ja.Sanah - Szampan (BunHeaD Edit) *szampan wylewa sie* - YouTube.Szampan wylewa się, toast mogę wznieść A ten gość mówi coś - o co mu chodzi?. #polskie.. Zamykam oczy, byłeś uroczy.. A ten gość mówi coś, spoko, nie szkodzi.. O co mu chodzi?. zaloguj sie.. A ten gość mówi coś, o co mu chodzi?. Uwielbiam wszystkie piosenki sanah i prawie każdą znam na pamięć.. Anuluj.. O co mu chodzi?. Twój wynik: 10/10 Twój czas: 00:43. przegląd albumy (3) tekst piosenki (41) moderator dodaj.. Odpowiedz.. czytaj więcej.. I znów ten typTen szampan coś za łatwo wchodził mi Czy na pożegnanie znajdę jeszcze czas?. f# a ktoś tu dissuje mnie, niech gada co chce c# h a ten gość mówi coś, spoko, nie szkodzi f# a zamykam oczy, byłeś uroczy c# h będę udawać, że już nie boli f# a szampan wylewa się, toast mogę wznieść c# h a ten gość mówi coś, o co mu …M..

Bardzo dobrze znasz tekst tej piosenki.

Czy na łzy ja znajdę czas?. Zamykam oczy, byłeś uroczy, Będę udawać, że już nie boli.Oct 31, 2021Szampan wylewa się, toast mogę wznieść .. Głośność piosenki: Głośność melodii: Synchronizacja wokalu: milisekund.. Piosenka była nominowana do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategoriach: "utwór roku" i "teledysk roku".I close my eyes, you were adorable.. Czy na łzy ja znajdę czas?. O co mu chodzi?. Zaloguj się Zaloguj się przez Facebooka.. Czy na łzy ja znajdę czas?. Odpowiedziałeś poprawnie na wszystkie lub prawie wszystkie pytania.. zarejestrować "Szampan" Tekst Piosenki Sanah.. Szampan wylewa się, toast mogę wznieść A ten gość mówi coś, o co mu chodzi?. Czy na łzy ja znajdę czas?. Sanah - Szampan tekstowo Sanah - Szampan słowa Źródło: tekstowo.pl.. • 6 miesięcy temu.. Szampan wylewa się, toast mogę wznieść A ten gość mówi coś, o co mu chodzi?. Ktoś tu disuje mnie, niech gada co chceTekst piosenki Pod górkę mam Ale na to się pisałam, tak czy siak Do biegu start Sama drogę tę wybrałam, chciałam tak Czy na moje łzy ja znajdę jeszcze czas?. Przypomnienie hasła; Nie mam jeszcze konta .Flovie.. Kliknij ikonkę Play po lewej stronie playera, żeby sprawdzić jak zmiany wpłynęły na Twoje nagranie.. Ktoś tu disuje mnie, Niech gada co chce.. Zapisz nagranie.Oct 31, 2021 Ktoś tu dissuje mnie Niech gada co chce A ten gość mówi coś Spoko, nie szkodzi Zamykam oczy, byłeś uroczy Będę udawać, że już nie boli Szampan .W piosence Sanah łączy wpadającą w ucho melodię z słodko-gorzkim tekstem..

Sanah tekst piosenki Szampan.

#lata 20. iSing 919254 odtworzenia 5725 nagrań.. Czy na łzy ja.. [Tekst piosenki "Szampan"] [Zwrotka 1] C#m E Pod górkę mam A F#m Ale na to się pisałam, tak czy siak C#m E Do biegu start A F#m Sama drogę tę wybrałam C#m E Chciałam tak A F#m C#m E Czy na moje łzy.Szampan - pierwszy singel polskiej piosenkarki Sanah z jej debiutanckiego albumu studyjnego, zatytułowanego Królowa dram.Singel został wydany 3 stycznia 2020.. Ktoś tu dissuje mnie, niech gada co chce A ten gość mówi coś, spoko, nie szkodziSzampan wylewa się, toast mogę wznieść A ten gość mówi coś - o co mu chodzi?. E. Androsiuk - Szampan - tekst piosenki, tłumaczenie piosenki i teledysk.. [Tekst piosenki "Szampan"] [Zwrotka 1] Pod górkę mam Ale na to się pisałam Tak czy siak Do biegu start Sama drogę tę wybrałam Chciałam tak Czy na moje łzy ja znajdę jeszcze czas?. Spojrzę się ostatni raz Szampan wylewa się, toast mogę wznieśćTekst piosenki Sanah: Szampan Pod górkę mam Ale na to się pisałam, tak czy siak Do biegu, start Sama drogę tę wybrałam, chciałam tak Czy na moje łzy ja znajdę jeszcze czas?. Ktoś tu dissuje mnie Niech gada co chceTekst piosenki: Pod górkę mam Ale na to się pisałam, tak czy siak Do biegu start Sama drogę tę wybrałam, chciałam tak Czy na moje łzy ja znajdę jeszcze czas?.

E. Androsiuk - Szampan - tekst piosenki, tłumaczenie piosenki i teledysk.

Będę udawać, że już nie boli.. Szampan wylewa się, toast mogę wznieść A ten gość mówi coś, o co mu chodzi?. Czy na łzy ja znajdę czas?. A ten gość mówi coś Spoko, nie szkodzi.. EratoX - Tylko z nią .. Zaśpiewaj..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt