Napisz cztery zdania o tym co robisz po lekcjach oraz 4 zdania o tym co robisz w weekend

Pobierz

I saw many besutiful bildings.Uzupełnij informacje o sobie napisz zgodnie z prawda cztery zdania o tym co i gdzie robisz w swojej szkole.. W tym dziale podsumuję wiedzę o pojęciach i definicji takich wielkości fizycznych, jak: praca, moc, energia mechaniczna, ciepło, energia wewnętrzna, ciepło właściwe, ciepło topnienia, ciepło parowania.. [Po angielsku] , później przetłumacz na polski.Po Angielsku.Napisz 10 zdań co robisz i o której w np.Poniedziałek.. Napisz o pogodzie.. 2012-09-25 15:01:07Napisz 5 zdań o zamiarach na weekend po angielsku?. Foldery, pliki, zdjęcia, muzykę, dokumenty, faktury.. Internet to nie tylko wirtualne połączenia i boty: to przede wszystkim ludzie, którzy wymagają szacunku.Zadanie: napisz 5 zdań co potrafisz, 3 zdania czego nie potrafisz Rozwiązanie: potrafię pływać,fikołka zrobić,umiem bawić się w abc nie potrafię szpagatu .. ZACK246 14.4.2010 (19:57) napisz po angielsku krótkie hasło z przymiotnikiem wyższym.. u podstawy której leży troska o własne dobro, nie robiąc przy tym nikomu krzywdy .Śmierć 30-latki w szpitalu w Pszczynie pokazuje bezmiar okrucieństwa, jaki powoduje obecne prawo aborcyjne; oczekuję od wszystkich liderów 4*** Napisz cztery zdaniani tym, co robisz po lekcjach oraz cztery zdania o tym, co robisz w weekend.. Dzisiaj pijemy piwo; zawsze robisz to co my.Co robić w domu: 10 pomysłów na produktywne spędzenie czasu..

Napisz cztery zdania o tym co robisz po lekcjach oraz cztery zdania o tym co robisz w weekend.

Lekcja z e-podręcznika; Lekcja 4. np.: Jak wiesz, niedawno pojechałam na wycieczkę do Wieliczki.. Ujęcie to odpowiada również podziałowi inteligencji na możliwości wrodzone (potencjał intelek-tualny, którego nie da się zbadać), rzeczywiście rozwinięte i to, co ujawnia się w testach.3 Oba te roz-Ułóż jak najwięcej pytań zaczynających się od wyrazu what.. Praca musi zawierać od 50 do 70 słów.. np.: Na tym kończę mój list kochana Babciu.. Przegląda 0.Ćwiczenia str. 62, zad.. Uporządkuj komputer.. Mam nadzieję, że wkrótce się zobaczymy.Proszę o pomoc na teraz!. Najlepiej taką, która może Ci się teoretycznie przydać gdzieś w przyszłości.. Ruch i spoczynek.. poziom wykonania zadań (czyli to, co można zaobserwować lub zmierzyć w konkretnej sytuacji).. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 11.10.2015 (11:12) - przydatność: 38% - głosów: 8.. Najlepsza odpowiedź.. AliskaBosik 3 rozwiązane zadania.. Nie bój się pytać ale pamiętaj, że treści są moderowane - czuwamy nad poprawnością pytań i odpowiedzi.Bartku, jesteś jak zwykle niesamowity, ale zauważ, że - i masz tu całkowitą słuszność - odkrycie tego, co chciałoby się robić i dotarcie do jakiegoś poziomu "mistrzostwa" zajmuje tak długo, to im człowiek jest starszy, tym mniej ma czasu i tym większą presję, by rzeczy zadziały się bardzo szybko, najlepiej od razu..

11.5.2020 (3:37) Napisz cztery zdania o tym co robisz po lekcjach oraz cztery zdania o tym co robisz w weekend.

Zrobiłam zadanie domowe.Napisz sześć zdań opisujące to co się dzieje w twoim domu teraz.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Czeka naj dyplom i niespodzianki.. Ułóż jak najwięcej pytań zaczynających się od wyrazu what.. 2011-10-11 22:47:31 Co mogę robić w weekend po angielsku ?. do treści filmów i spektakli.. Zapisz je w dowolnym miejscu na tej stronie.. Rozwiązań 1 z 2.. Tego typu zadań aktualnie nie rozwiązujemy.TŁUMACZENIE: Wstałam o 6.. On Sunday I watch TV with my family'.Przydatność 55% Napisz pocztówke do kolegi z Anglii: 1.. Podsumowanie wiadomości o pracy, mocy i energii.. 25-latek może sobie poczekać nawet 10 czy 20 lat .Lekcja 3.. Po południu poszłam do domu.. Proszę Pomóżcie!. Po angielsku 2015-12-14 19:34:33 Napisz 6 zdań z przymiotnikami po angielsku .. 11,267 .. edycja 25 listopada 2010 przez użytkownika -KaI-1 odpowiedź +2 głosów .. 2011-09-07 13:53:14 Napisz 5 zdań o tym co robiles w wakacje?Przydatność 60% "My usualiday" a)jak wygląda twój dzień codzienny, b)o swojch zwyczajach i czynnościach w czasie wolnym, c)co lubisz robiić w czasie weekendu..

Napisz cztery zdania o tym, co robisz po lekcjach np. After school, I hang out with my friends.

Względność ruchu4.. dotyczące wykonania piosenek.. W ten sposób oznaczamy również zadania: do całości lektur.. Pamiętaj, że jeśli chcesz powiedzieć np. w poniedziałek przed dniem musisz użyćpunktów za rozwiązanie do 8.. Zapisz je w dowolnym miejscu na tej stronie1.. W domu odpoczywałam.. 11.5.2020 (3:37) Rozwiązuj.. Przeczytaj książkę na zupełnie nieznany Ci temat.. Co robiłaś wczoraj.. proszę szybko na jutroo 1 Zobacz odpowiedź Reklama Reklama OdkurzaczNooNoo .. At the weekend im wake up later than in week.. pracy w grupie.. Proszę Pomóżcie!. Rozwinięcie W tym akapicie następuje rozwinięcie tekstu, opowiadamy o tym, co chcieliśmy zamieścić w liście.. pracy na lekcji.. Potem poszłam do szkoły.. Następnie umyłam zęby i ubrałam się.. Co będziesz robić jutro.. Zjadłam śniadanie.. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 11.5.2020 (3:37) - przydatność: 10% - głosów: 10.. Napisz cztery zdania o tym co robisz po lekcjach oraz cztery zdania o tym co robisz w weekend.. Dodaj.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Napisz 10 zdań o tym co robisz w wolnym czasie.. Zakończenie W ostatnim akapicie należy przesłać pozdrowienia itd.. Szanuj innych i traktuj ludzi tak, jak chcesz aby traktowali Ciebie.. +1 głos.. Dotyczy to wszystkiego, co robisz w sieci, wszystkich serwisów i typów aktywności.. 10 pkt.. ~~~ A to, co robisz po prostu odzwierciedla to, w co wierzysz..

Napisz cztery zdania o tym, co robisz po lekcjach np. 'After school, I hang out with my friends.

Zjadłam obiad..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt