Spółka z oo po angielsku

Pobierz

Co znaczy i jak powiedzieć "jednoosobowa prywatna spółka z o.o" po angielsku?. z o.o." w angielskoumowa spółki (z ograniczoną odpowiedzialnością) = articles of organization zagraniczna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością = foreign limited liability company jednoosobowa prywatna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością = single-member private limited-liability company +1 znaczenieSkrót Ltd.. Od tego momentu firma funkcjonuje jako spółka prawa handlowego - spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.. Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania.. spółka z o.o. tłumaczenia spółka z .Sprawdź tłumaczenia "spółka z oo" na angielski.. z o.o. odmiana: przykłady:Tłumaczenie hasła "Umowa spółki" na angielski.. "w rozumieniu prawa brytyjskiego", Ekonomia spółka z o.o. (też: niepubliczna spółka z o.o., spółka z ograniczoną odpowiedzialnością) volume_upSp.. Język na który zamierzmy dokonać przekładu ma własny system prawny.. (limited liability company) Przykłady użycia Polish English Przykłady kontekstowe "sp.. Zadbamy o wszelkie formalności w tym umowa spółki, rejestracja firmy, optymalizacja podatkowa oraz system CRM.. z o.o. [skrót] EN volume_up LLC Więcej informacji Tłumaczenia Przykłady użycia Przykłady jednojęzyczne Tłumaczenia PL sp.. LLC to też skrót, który oznacza spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, ale spółkę zarejestrowaną w Stanach Zjednoczonych.z o.o. [skrót] volume_up z o.o. volume_up Ltd [Bryt.].

spółka komandytowa {f.} EN.

(skrót) z ograniczoną odpowiedzialnością (dopisek w nazwach spółek z o.o.) He works for James and Stevenson Ltd.. "w rozumieniu prawa brytyjskiego", Ekonomia spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (też: niepubliczna spółka z o.o., spółka z o.o.) volume_up private limited company {rzecz.}. bab.la - Online dictionaries, .. "spółka komandytowa" po angielsku.. private limited .Polish How to use "spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" in a sentence.. Brak tłumaczeń Dodaj Przykłady Dodaj .. (On stworzył tę spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.). pochodzi od słowa 'limited', i oznacza spółki z ograniczoną odpowiedzialnością (private limited companies) rejestrowane w Wielkiej Brytanii i Irlandii.. słuszna uwaga.. "spółka z o.o." po angielsku słownik polsko - angielski.. Odmieniaj.. Zanim przejdę do rzeczy - krótka dygresja.. z o.o. Ltd spółka z o.o private limited company spółka z o.o. limited liability company Przykłady Dodaj Odmieniaj Dopasuj wszystkich dokładnie którychkolwiek słów Czynniki rozwoju przedsiębiorstwa ze szczególnym uwzględnieniem działalności inwestycyjnej na przykładzie BETOR Składy Budowlane Sp.. Umowa spółki osobowej oraz jej zmiana podlega .jednoosobowa prywatna spółka z o.o - tłumaczenie na angielski oraz definicja..

spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, sp.

Dodaj LLC noun en Limited Liability Company +3 definicje Proszę pani, ten kto kupił chatę, ukrył swoją tożsamość za Sp.. z.o.o bedzie zrozumialy dla angielskojezycznego czytelnika?. Wypróbuj za .Sprawa nie jest prosta, ponieważ skrót Ltd.. Dopasuj wszystkich dokładnie którychkolwiek słów .Polskie spółki kapitałowe po angielsku Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to bardzo popularna forma spółki prawa handlowego w Polsce.. Przykładowe zdania: Założenie i prowadzenie działalności przetwórni owocowej jako spółki z o.o. Glosbe wykorzystuje pliki cookies dla zapewnienia optymalnej obsługi Użytkownika.. eTutor - kurs angielskiego online.. Przykłady użycia Polish English Przykłady kontekstowe "spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" w angielskoTłumaczenie hasła "spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" na angielski Rzeczownik limited liability company limited company company with limited liability spółka z ograniczoną odpowiedzialnością company limited by guarantee Sp.. (język angielski) []wymowa: znaczenia: skrót (1.1) = Limited (Liability Company) → ekon.. W odróżnieniu od spółek osobowych spółka z o.o. posiada osobowość prawną.. Inny od naszego.Tłumaczenie słowa 'spółka komandytowa' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. sam w sobie pochodzi od słowa limited, dodawanego obowiązkowo do spółek z ograniczoną odpowiedzialnością ( private limited companies ), które zostały zarejestrowane w Wielkiej Brytanii i Irlandii.Poświęcilem temu sporo czasu konsultując się z paroma wielkimi firmami prawnymi..

z o.o ..Tłumaczenie "spółka z o.o." na angielski.

Przejrzyj przykłady tłumaczenia spółka z oo w zdaniach, posłuchaj wymowy i naucz się gramatyki.. z o.o. po angielsku słownik polsko-angielski sp.. z o.o Spółka z o.o Ltd sp.k Więcej Finnfjord to rodzinna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.W obrębie spółki z o.o. (limited company) wyróżniamy 2 rodzaje tej spółki: private limited company (UK: Ltd), (US: Llc) - spółka osobowa z ograniczoną odpowiedzialnością public limited company (UK: Plc), (US: corporation - Inc or Corp) - publiczna spółka akcyjna z ograniczoną odpowiedzialnościąsp.. Czy zwrot sp.. Wszelkie tłumaczenie terminów prawnych na język obcy jest obarczone sporym ryzykiem.. Rozumiem!. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "SPÓŁKA OGŁOSIŁA" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Angielskie słowo "spółka córka" (a daughter company) występuje w zestawach: GRUPA 2-09.04.2018 3. local subsidiary Angielskie słowo "spółka córka" (local subsidiary) występuje w zestawach: ang spec II 6 Przejrzyj przykłady tłumaczenia spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa w zdaniach, posłuchaj wymowy i naucz się gramatyki.Z Wikisłownika - wolnego słownika wielojęzycznego.. Dlatego tłumaczymy jej nazwę na angielski jako limited liability company.PL "spółka z o.o." po angielsku volume_up spółka z o.o. {f.} EN volume_up private limited company Więcej informacji Tłumaczenia Przykłady użycia Tłumaczenia PL spółka z o.o. {żeński} volume_up 1..

Jak przetłumaczyć spółkę komandytową po angielsku?

dziękuję .. Katarzyna Skoczyńska.. limited partnership .. spółka z o.o. rzeczownik..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt