Spuchnięta bateria w iphone

Pobierz

Teraz wiesz, co zrobić, jeśli bateria w telefonie jest spuchnięta i przyczyny tego zjawiska.Spuchnięta bateria w Samsungu lub innym telefonie popularnej marki nie świadczy o niskiej jakości komponentów.. W wyniku tego z przodu telefonu odkleil sie ekran, a tylnia obudowa popekala.. Baterie do smartfonów lub dowolne baterie litowo-jonowe są bardzo delikatne i nie można ich zepsuć.. #zbitaszybka #serwis #iphoneonly #appleiPhone XR ze spuchnięta bateria dostarczony w ostatniej chwili, nim calkowicie rozsadzilaby ekran.. Wymień na nowa z kondycja 100% i 6 miesieczna gwarancja w już 30 minut bez kasowania danych i znowa uszczelka ip68.. Wymień baterię w APPLEMOBILE.PL w 20 minutIle kosztuje wymiana baterii w iPhone?. Zapraszamy na ekspresowa wymiane bez utraty funkcji kondycji!iPhone XR ze spuchnięta bateria dostarczony w ostatniej chwili, nim calkowicie rozsadzilaby ekran.. Dlaczego.. APPLEMOBILE.PL - Spuchnięta bateria w iPhone X?Spuchnięta bateria w iphone 5s - napisał w iPhone: Jak w tytule , mam problem ponieważ w moim iphonie z powodu spuchniętej baterii odkleił się ekran , przy czym przestał działać przycisk touch ID , posiadam gwarancję .. Słuchajcie, dzieciaki.. Nie wrzucaj śmieci!. Według statystyk, pauzować przez około 80% baterii działa ponad 3 lata.. Po pierwsze, spuchnięta bateria niesie ze sobą .‍ Zbitaszybka.pl to ludzie z pasją do serwisu sprzętu elektronicznego..

Wymień ja...Spuchnieta bateria w iPhone 11?

Czasami jednak do napęcznienia akumulatora dochodzi już po kilku miesiącach od zakupu urządzenia.. Umów się na wizytę Połącz: 507 605 473 Wyznacz trasę WhatsApp 507 605 473 Wyślij wiadomość na numer 507 605 473 Poproś o wycenę Zarezerwuj stolik Złóż zamówienie Zobacz menu.. Naprawa I Serwis Komputerów w: Wrocław.. Niestety, w międzyczasie może np. zostać uszkodzony .Apr 25, 2022About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators .Spuchnięta bateria iPhone'a eksploduje w aparacie i przypomina nam, dlaczego nie powinniśmy naprawiać własnych telefonów.. Rozpoczęty przez tomkt , 23 paź 2012 10:03.. Masz iPhone ze zuzyta bateria?. Nie zwlekaj!. Stalo sie to blyskawicznie, w ciagu zaledwie jednego dnia.. Nie przechowuj spęcznionych baterii w domu!. Jeśli bateria jest spuchnięta, może spowodować samozapłon z dalszym wyciekiem, a także wybuch.. bateria nie oznacza eksplozji, ale jej ryzyko rośnie z czasem, dlatego wizyta w serwisie jest niezbędna.. Nie zwlekaj!. Po kilku latach intensywnego użytkowania smartfona trzeba liczyć się z koniecznością jej wymiany.. Czy mogę spodziewać się naprawy iphona ?Spuchnięta bateria to niebezpieczny objaw, świadczący o tym, że akumulator Twojego telefonu wymaga natychmiastowej wymiany..

Zaloguj się ...Spuchnięta bateria w iPhone X?

Jedno jest pewne - gdy pęczniejesz baterię, musisz się jej pozbyć.. Z czasem sytuacja będzie się pogarszać.. W tym celu są (muszą być) specjalne punkty.. Spuchnięta bateria w tablecie iPad Mini rozsadziła szybę i ekran.. Z racji tematyki naszej strony chcieliśmy jednak, aby przede wszystkim ten tekst trafił do właścicieli urządzeń Apple, gdyż w naszym odczuciu to najwięcej z nich jest najbardziej zdziwiona tym, że ich drogi i wspaniały iPhone, iPad czy Macbook spuchł i się zniszczył, i nie potrafią zrozumieć jak do tego doszło.Spuchnięta bateria w iPhone.. W pewnym momencie smartfon czy iPhone prawdopodobnie przestaną działać, ponieważ bateria odmówi współpracy.. Szybko.️ Nie róbcie tego w domu!. Tak więc, jeśli bateria jest spuchnięta na iPhonie 5 lub innym urządzeniu, przyczyną tego jest jedna z powyższych.. Baterii takiej nie da się naprawić - konieczna jest wymiana i ocena uszkodzeń innych podzespołów.. Napisz do nas wiadomość prywatną na IG zbitaszybka.. Im szybciej, tym lepiej.. Zaznacz, że jesteś z YouTube'a.. Wymień ja.Czas czytania: 5 minut Słowa kluczowe: bateria w telefonie, wymiana baterii, spuchnięta bateria, bateria litowo-jonowa, nowa bateria..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt