Wpisz w ramkach nazwy elementów budowy liścia przedstawionego na ilustracji

Pobierz

Połącz je z elementami liścia.. Połącz je z elementami liścia.. A. Lipa, kasztanowiec.. Połącz je z elementami liścia.. )Wpisz w wyznaczonych miejscach funkcje, które dodatkowo pełnią przedstawione na ilustracjach przekształcenia korzeni.. A. Lipa, kasztanowiec.. A. Lipa, kasztanowiec.. Połącz je z .Biologia - Matura Maj 2016, Poziom rozszerzony (Formuła 2015) - Zadanie 7.. Wybierz odpowiedź, w której wymieniono nazwy roślin o liściach pojedynczych.. 11.wytwarzanie substancji pokarmowych w procesie fotosyntezy.. Wpisz w ramkach nazwy elementów budowy liścia przedstawionego na ilustracji.. Różnią się one od siebie wieloma cechami, jak kształt, wielkość, sposób ułożenia na łodydze.. Zaznacz odpowiedź, w której wymieniono nazwy roślin o liściach złożonych.. Zaznacz odpowiedź, w której wymieniono nazwy roślin o liściach złożonych.. Połącz je z elementami liścia.. Kasztanowiec, dąb.. Zaznacz odpowiedź, w której wymieniono nazwy roślin o liściach złożonych.D.. B. Kasztanowiec, dąb.. Lipa, kasztanowiec.. Zaznacz odpowiedź, w której wymieniono nazwy roślin o liściach złożonych.. Poniższym opisom (1.-3.). Połącz je z elementami liścia.. Połącz je z elementami liścia.. Zaznacz odpowiedź, w której wymieniono nazwy roślin o liściach złożonych.. Kasztanowiec, jesion.. Połącz je z elementami liścia.. A. Lipa, kasztanowiec.. wytwarzanie substancji pokarmowych w procesie fotosyntezy..

Wpisz w ramkach nazwy elementów budowy liścia przedstawionego na ilustracji.

Zaznacz odpowiedź, w której wymieniono nazwy roślin o liściach złożonych.Rozpoznaj rodzaj systemu korzeniowego przedstawionego na ilustracji i wpisz jego nazwę w wyznaczonym miejscu.. Połącz je z elementami liścia.. Jest to system korzeniowy .. B. Kasztanowiec, dąb.. wytwarzanie substancji pokarmowych w procesie fotosyntezy.. Na rysunku przedstawiono budowę kwiatu pewnego gatunku rośliny okrytonasiennej.. Rozpoznaj rodzaj systemu korzeniowego przedstawionego na ilustracji i wpisz jego nazwę w wyznaczonym miejscu.. Jest to system korzeniowy .. C. Kasztanowiec, jesion.. Zaznacz odpowiedź, w której wymieniono nazwy roślin o liściach pojedynczych.. Wpisz w ramkach nazwy elementów budowy liścia przedstawionego na ilustracji.. B. Kasztanowiec, dąb.. 11.W zaznaczonych miejscach schematu wpisz odpowiednie funkcje łodygi 8.. Oceń, czy poniższe informacje dotyczące przekształceń organów roślin są prawdziwe.. Rozpoznaj rodzaj systemu korzeniowego przedstawionego na ilustracji i wpisz jego nazwę w wyznaczonym miejscu.. Kasztanowiec, dąb.. Wpisz w ramkach nazwy elementów budowy liścia przedstawionego na ilustracji.. Drogi Uczniu, Przygotowałam dziś dla Was zadania, ćwiczenia, zakres materiału od .. B. Kasztanowiec, dąb.. B. Kasztanowiec, dąb.. Połącz je z elementami liścia.. Połącz je z elementami liścia.. Kasztanowiec, jesion..

11.Wpisz w ramkach nazwy elementów budowy liścia przedstawionego na ilustracji.

A. Lipa, kasztanowiec.. Wpisz w ramkach nazwy elementów budowy liścia przedstawionego na ilustracji.. Oceń, czy poniższe informacje dotyczące przekształceń organów roślin są prawdziwe.Rozpoznaj rodzaj systemu korzeniowego przedstawionego na ilustracji i wpisz jego nazwę w wyznaczonym miejscu.. Zaznacz odpowiedź, w której wymieniono nazwy roślin o liściach złożonych.. Kasztanowiec, jesion.. Wpisz w ramkach nazwy elementów budowy liścia przedstawionego na ilustracji.. 11.Wpisz w ramkach nazwy elementów budowy liścia przedstawionego na ilustracji.. C. Kasztanowiec .D.. wytwarzanie substancji pokarmowych w procesie fotosyntezy.. D.Rozpoznaj rodzaj systemu korzeniowego przedstawionego na ilustracji i wpisz jego nazwę w wyznaczonym miejscu.. Określ, czy przedstawiony kwiat jest obupłciowy, czy - jednopłciowy.Wpisz w wyznaczonych miejscach funkcje, które dodatkowo pełnią przedstawione na ilustracjach przekształcenia korzeni.. D. Lipa, kasztanowiec.. Zaznacz odpowiedź, w której wymieniono nazwy roślin o liściach złożonych.. Lipa, kasztanowiec.. Zaznacz odpowiedź, w której wymieniono nazwy roślin o liściach złożonych.. Wpisz w ramkach nazwy elementów budowy liścia przedstawionego na ilustracji.. Budowa zewnętrzna liścia.. Zaznacz odpowiedź, w której wymieniono nazwy roślin o liściach złożonych..

Wpisz w ramkach nazwy elementów budowy liścia przedstawionego na rysunku.

Wpisz w ramkach nazwy elementów budowy liścia przedstawionego na ilustracji.. Wpisz literę P, jeśli informacja jest prawdziwa, albo literę F - jeśli jest fałszywa.. Kasztanowiec, dąb.. tj. od 02 kwietnia (czwartek) do 08 kwietnia ( środa).. C. Kasztanowiec .Rozpoznaj rodzaj systemu korzeniowego przedstawionego na ilustracji i wpisz jego nazwę w wyznaczonym miejscu.. Połącz je z elementami liścia.. B. Kasztanowiec, dąb.. Połącz je z elementami liścia.. Połącz je z elementami liścia.. A. Lipa, kasztanowiec.. A. Lipa, kasztanowiec.. Zaznacz odpowiedź, w której wymieniono nazwy roślin o liściach złożonych.D.. C. Kasztanowiec, jesion.. Wpisz w ramkach nazwy elementów budowy liścia przedstawionego na ilustracji.. Połącz je z elementami liścia.. C. Kasztanowiec, jesion.. C. Kasztanowiec, jesion.. C. Kasztanowiec, jesion.. Pojedynczy liść składa się z: blaszki liściowej blaszka liściowa blaszki liściowej, która jest zwykle cienka .Wpisz w ramkach nazwy elementów budowy liścia przedstawionego na ilustracji.. wytwarzanie substancji pokarmowych w procesie fotosyntezy.. Wpisz w ramkach nazwy elementów budowy liścia przedstawionego na ilustracji.. Połącz je z elementami liścia.. Wpisz w ramkach nazwy elementów budowy liścia przedstawionego na ilustracji.. U roślin obserwuje się ogromną różnorodność liści liść liści..

1.Wpisz w ramkach nazwy kolejnych elementów budowy liścia przedstawionego na ilustracji.

Połącz je z .Matematyka.. 11.Wpisz w ramkach nazwy elementów budowy liścia przedstawionego na ilustracji.. Zaznacz odpowiedź, w której wymieniono nazwy roślin o liściach złożonych.. B. Kasztanowiec, dąb.. Zaznacz odpowiedź, w której wymieniono nazwy roślin o liściach złożonych.. Jest to system korzeniowy ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt